ORDU’DA KAÇIRILAN 17 YAŞINDAKİ GENÇ KIZ İSTANBUL OTEL ODASINDA BULUNDU

Ordu’da yaşayan bir aile dün öğle saatlerinden itibaren 17 yaşındaki G.A. isimli kızlarından haber alamadıklarını söyleyerek durumu polise bildirdi. Polis merkezine giderek kayıp başvurusu yapan aile yakınları ve ekipler kaybolan genç kızı bulmak için çalışma başlattı. Yaptıkları araştırmalarda G.A. isimli genç kızın son olarak Arslan K. ve Oktay C. ile görüldüğünü öğrenen aile yakınları polise haber verdi.

ŞAHISLARIN İZİ KİRALADIKLARI ARACIN GPS CİHAZINDAN BULUNDU 

Soruşturmayı genişleten polis, şahısların araç kiralama firmasından otomobil kiraladıklarını belirledi. Şahısların kiralanan aracı zamanında geri getirmemesi üzerine firma GPS sistemi üzerinden aracın nerede olduğunu tespit etti. Şüpheliler tarafından kiralanan aracın Beyoğlu’nda bir otoparkta park halinde olduğu belirlendi. Kaçırılan G.A.’nın şüpheli şahıslarla beraber olduğunu gören aile yakınları polisi arayarak yardım istedi.

GENÇ KIZI KAÇIRAN ŞÜPHELİLER GÖZALTINA ALINDI 

İhbar üzerine olay yerine giden ekipler G.A. isimli genç kızı kaçırdıklarını itiraf eden 2 şüpheliyi gözaltına aldı. Gözaltına alınan şüpheliler ifadeleri alınmak üzere Taksim Polis Merkezi Amirliğine götürüldü. Genç kız aileye teslim edilirken, Arslan K. ve Oktay C.’nin emniyetteki işlemleri sürüyor.

1 YORUM

  1. Las calles 30 como dices es de chiste. Teóricamente si son de un solo carril y vas en bici no te pueden adelantar los coches ni autobuses. Pués yo más de una vez tengo que apartarme para dejar pasar alguno (autobuses incluidos) y eso que siempre voy entre 20 y 25 km/h. Incluso en la calle general alava he ido a 25 km/h y un autobus por detrás pitandome para que me aparte. ¿estamos de carreras?

Yorum Yaz