YENİ YIL MESAJLARI

Ordu Valisi Seddar Yavuz yeni yıl münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Bir yılın yaşanmışlıklarını daha geride bırakırken, yeni umutlar ve yeni beklentiler içinde, geleceğe daha güvenle baktığımız yeni bir yıla giriyoruz.

İnanıyorum ki, bu yeni yılda, var gücümüzle çalışıp, “Büyük Türkiye” hedefimize emin adımlarla ilerleyecek, ilimizi ve ülkemizi daha aydınlık yarınlara taşıyacağız.

Geride bıraktığımız 2018 yılında, ilimizi daha iyi noktalara taşıyacak birçok alanda güzel hizmetler ve çalışmalar yapıldı. Devletimizin şefkatli elini, imkânlarını Ordu’nun tüm sathına ulaştırma yönünde yoğun mesai harcandı. Başta eğitim, ulaşım, sağlık, tarım, sosyal hizmetler gibi daha birçok alanda önemli mesafeler kat edildi.

Karadeniz’in incisi güzel Ordu’muzun gelişmesi, kalkınması ve layık olduğu yere gelmesi için, geçmiş yıllarda olduğu gibi 2019 yılında da sevgili Orduluların, mesai arkadaşlarımın ve tüm kamu görevlilerinin gönül birliği içerisinde, en üst düzeyde sevgi ve şefkat birlikteliğiyle katkı sağlayacaklarına eminim.

Bu duygu ve düşüncelerle, 2019 yılının başta Ülkemize, tüm Ordulu hemşerilerime huzur, mutluluk ve güven getirmesini, başarılarının daim olmasını, sevginin hiç eksik olmamasını, birlik ve beraberliğimizin daha da pekişmesine vesile olmasını temenni ediyor, selam ve sevgilerimi sunuyorum.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş yeni yıl münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı. Yayınladığı yeni yıl mesajında, 2018 yılının Ordu ili açısından başarılı bir yıl olarak geçtiğini ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş, “Yaşanabilir Ordu inşası için yürüttüğümüz çalışmalarda bir yılı daha geride bıraktık. 2018 yılı Ordu için projelerle gelişerek atağa kalktığı bir yıl oldu. 2019 yılının ise birlik ve beraberlik içerisinde daha güzel hizmetlerde buluşarak ilimizde yatırımların taçlandığı bir yıl olmasını diliyorum” dedi.

Başkan Engin Tekintaş, mesajında şu görüşlere yer verdi:

2018 yılı sona ererken yeni bir yıla girmenin heyecan ve mutluluğunu bütün halkımızla paylaşıyoruz. Acısıyla, tatlısıyla, mutluluğuyla, hüznüyle, başarılarıyla, başarısızlıklarıyla 365 günü geride bırakarak yeni bir yıla merhaba diyeceğiz.

Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak hizmette kaliteyi öncelikli kılarak önemli projeleri hayata geçirdik. 2018 yılının ilimiz açısından başarılı bir yıl oldu. İlimiz doğal güzelliği bozmadan hayata geçirilen özgün ve modern projelerle ivme kazanmayı sürdürüyor.

Vatandaşlarımızın büyük beğenisini kazanan yatırımlarımız sayesinde şehrin fiziki yapısını güçlendirirken insanımızın toplumsal yönünü yararlı projelerle destekliyor ve geleceğe vizyonlu bir Ordu bırakmaya gayret ediyoruz.

2018 yılında uygulanan değişim ve dönüşüm projeleriyle marka bir kent olma yolunda önemli ilerlemeler kaydeden ilimizde güzelliklerin artacağı yeni bir yıla giriyoruz. Bu vesileyle 2019 yılının başta ülkemiz olmak üzere tüm insanlık için barış, huzur ve refah içinde geçmesini temenni ediyor, siz kıymetli hemşehrilerime sağlık ve esenlik dolu bir yıl diliyorum.

Altınordu Belediye Başkanı Celal Tezcan, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Yeni yılın tüm dünyaya barış ve huzur getirmesi temennisinde bulunan Başkan Tezcan, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Sevindirici gelişmeleri, mutluluk veren anıları, acı ve tatlı olaylarıyla bir yılı daha geride bırakıyor, huzur içinde yeni bir yıla girmenin coşkusunu yaşıyoruz. Her yeni yıl yeni atılımlar, yeni umutlar, yeni adımlar kısacası yenilikler yılıdır. İnsanlık her yeni yılda tarihini yeni başarılar, yeni buluşlar ve her alanda ilerlemeler ile zenginleştirir. Bizde bu doğrultuda çalışarak yeni başarılara imza atmalıyız.

Hizmet etmekten gurur duyduğumuz Altınordu’da, halkımızın yaşam standartlarını hak ettiği düzeye çıkartmak için aralıksız çalışıyoruz. Bunun için 2019 yılında da daha çok çalışıp daha başarılı olmaya özen göstereceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşehrilerimin ve milletimizin yeni yılını bir kez daha kutluyor, 2019’un ilçemiz başta olmak üzere ilimize, ülkemize ve dünyaya sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum.”

Yorum Yaz