AKKUŞ BELEDİYESPOR SAMET GÜMÜŞ’E İMZA ATTIRDI

2017-2018 sezonunda Türkiye Erkekler Voleybol 1. liginde mücadele edecek olan Akkuş Belediyespor Voleybol Takımı Efeler Ligi ekibi Maliye Piyangodan Smaçör Samet Gümüş’ü renklerine kattı. 60 kez milli formayı terleten 23 yaşındaki genç sporcu Akkuş’a gelerek kendisini yeşil beyazlı renklere bağlayan sözleşmeye imza attı.

Akkuş’a gelişinde ilk olarak Belediye Başkanı İsa Demirci’yi, Kulüp Başkanı Soner Efil ve Antrenör Serkan Oğuz ile birlikte makamında ziyaret eden Milli Smaçör Samet Gümüş, “Akkuş’ta olmaktan mutluyum, takımın geçen yıl ki başarısını yakından takip ettim. Buraya gelmemdeki en büyük etken Belediye Başkanımız İsa Demirci’nin takımla olan diyalogu, Akkuş’taki sıcak ortam ile geçen yılki kadrodan tanıdığım takım kaptanı ve aynı zamanda hocamız Serkan Oğuz faktörü oldu. Yeni sezonda yeni başarılar elde etmek için buradayım” dedi.

Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci çiçeği burnunda transfere Akkuş Belediyespor’u tercih ettiği için teşekkür ederek, “Geçen yıl büyük bir başarıya imza atarak 1. lige yükseldik. artık yeni heyecanlar ve yepyeni bir sezon bizleri bekliyor. Transferlerimize hocamız ve aynı zamanda takım kaptanımız Serkan Oğuz’un istekleri doğrultusunda başladık. 60 kez milli formayı giymiş genç kardeşimizi Akkuş Belediyespor’a kazandırdık, bu ilk transferimizden de anlaşılacağı üzere kaliteli bir takım oluşturacağız. Öncelikli hedefimiz 1. ligde kalıcı olmak, bu doğrultuda kaliteli transferlerimize devam edeceğiz. Ordu’yu 1. ligde en iyi şekilde temsil ederek taraftarlarımıza heyecanlı bir sezon yaşatacağız” dedi.

Yorum Yaz