Şarkiye Mahallesi esnaflarından Kürşad Boğukoğlu, uzun yıllardır Fatma Hatun Sokakta esnaflık yaptığı Şarkiye Mahallesi’ne 2019 yerel seçimlerinde muhtar adayı olduğunu açıkladı.

Boğukoğlu, muhtarlığın devlet ile halk arasındaki kutsal bir köprü olduğunu belirterek, göreve gelmesi halinde Şarkiye Mahallesi’nin sorunlarının takipçisi olacağını ifade etti. Muhtarlık görevinin fedakârlık isteyen bir görev olduğunu söyleyen Boğukoğlu “Muhtarlık  demokrasi zincirinin ilk halkasıdır ve vatandaşların çalacakları ilk kapıdır. Hem devlet hem de halkın temsilcisi olan muhtarlık aynı zamanda devlet ve halk arasında bir köprü görevi üstlenmektedir. Muhtar sorumluluğun bilincinde olarak sevgiyle ve fedakârca mahalleme hizmet etmek ve halkımızın temsilcisi olmak için Şarkiye Mahallesi muhtarlığına aday oldum. Bu defa genç ve çalışkan bir muhtarımız olsun diye düşünen mahalle sakinlerimizin desteğini bekliyorum.” dedi.

Boğukoğlu’nun muhtarlık seçimini kazanma şansı diğeradayların Şarkiye Mahallesi’nde ikamet etmemesi sebebi ile yüksek görünüyor.

Şarkiye Mahallesi Muhtar Adayı Kürşad Boğukoğlu evli ve 2 çocuk babasıdır…

Yorum Yaz